PROTEKTOR i Bruk-Bet – Mocna drużyna!

bruk bet protektor

Krzyś został Krzysztofem i w swojej ukochanej rodzinnej miejscowości o nazwie Nieciecza zbudował wielką firmę rodzinną – wg niego Samego nawet największą tego typu w kraju. Takie były początki działalności Krzysztofa Witkowskiego, który zdecydował się swoją firmę zbudować w rodzinnej miejscowości. Dziś kostki brukowe Bruk-Bet wyznaczają standardy w branży.

Materiały budowlane Protektor to nie tylko elementy konstrukcyjne ścian. Jednym z naszych silnych filarów rozwoju na rynku jest współpraca z firmą Bruk-Bet. Dzięki tej współpracy dostarczamy na rynek wyjątkowe pod względem estetycznym i technologicznym rozwiązania dla zagospodarowania przestrzeni wokół domu. Kostki brukowe Bruk-Bet to wiele lat rozwoju technologicznego, który zaowocował niepowtarzanym wzornictwem oraz wieloma bezkonkurencyjnymi technologiami takimi jak HydroStop, Perlon LAK i Perlon MAT.

Kostki brukowe Bruk-Bet produkowane są z zastosowaniem naturalnych minerałów. W trakcie produkcji kostek z serii Prestige stosowane są dodatki hydrofobizujące mieszkankę betonową, znacznie zmniejszając nasiąkliwość każdej gotowej kostki. System Hydrostop umożliwia proste utrzymywanie długotrwałej czystości, a także atrakcyjny wygląd. Z pomocą samej wody lub dodatkiem popularnych środków czystości kostki brukowe Bruk-Bet pozostają „jak nowe” na długie lata eksploatacji.

Powłoka Perlon MAT to podwójna polimerowa warstwa ochronna zagruntowana w wierzchniej strukturze kostki. Bez efektu połyskiwania zabezpiecza nawet przed trudniejszymi zabrudzeniami np. olejem samochodowym, jak również znacząco ogranicza występowanie wykwitów wapiennych.

Perlon LAK to najwyższa liga powłoki, jaką posiadają kostki brukowe Bruk-Bet. Stanowi ona niezwykle trwałą, grubą, wielowarstwową powłokę ochronną. Wszystkie pory i kawerny produktu zostają szczelnie wypełnione i wygładzone, dzięki czemu kostki brukowe Bruk-Bet z technologią Perlon LAK mają łagodny jedwabisty połysk. Powłoka Perlon LAK sprawia, że żadne zabrudzenia nie wnikają w głąb kostki i pozostają na zewnątrz – dając tym samym się szybko usunąć. Powłoka Perlon LAK pozostaje odporna na ścieranie i nie wymaga konserwacji.

Kostki brukowe Bruk-Bet to już 30 lat ciągłego dostarczania na rynek coraz doskonalszych produktów. Dzięki ciągłemu rozwojowi i ekspansji na inne segmenty rynku poprzez marki Termalica beton komórkowy, Georyt czy Solar panele fotowoltaiczne Bruk-Bet stale zmienia podejście klientów do filozofii budowy i aranżacji przestrzeni. Materiały budowlane Protektor i kostki brukowe Bruk-Bet to mocna drużyna!

2 myśli na temat “PROTEKTOR i Bruk-Bet – Mocna drużyna!”

  1. To niesamowite jak firma z tak małej miejscowości stała się potentatem na rynku. Dodatkowo cieszy fakt że to Polska firma, której jakość jest w światowej czołówce.

  2. Skusiłem sie na kostkę Prospect. Zabezpieczenie kostki jest świetne. Nie miałem problemu z usunięciem oleju samochodowego. Oprócz tego kostka jest ładna, trwała i swietnie wygląda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.