blog-termalica

Termalica – Polski producent na światowym poziomie

Firma Protektor jest dystrybutorem jedynie sprawdzonych produktów. Producenci których materiały sprzedajemy zawsze cieszą się dużą renomą. Jednym z liderów rynku jest firma Termalica – producent bloczków z betonu komórkowego. Mimo stosunkowo młodego wieku, marka Termalica może poszczycić się jednymi z najlepszych produktów z gazobetonu na rynku. Termalica pod swoim szyldem wypuszcza takie produkty jak: bloczek z betonu komórkowego, kształtki U, bloczki uzupełniające, belki nadprożowe, betonowe pustaki szalunkowe, płyty ścienne, pustaki stropowe, płyty stropowe, belki stropowe, płyty dachowe, zaprawa klejowa do cienkich spoin, oraz potrzebne narzędzia budowlane. Jako dystrybutor firmy Termalica możemy poświadczyć, że ich produkty cieszą się zainteresowaniem nie tylko na rynku krajowym. Każdego tygodnia dostajemy zapytania na bloczki Termalica z krajów takich jak Czechy, Słowacja, Niemcy, Litwa, Białoruś, czy Szwecja. Świadczy to jedynie o dużej jakości betonu komórkowego Termalica.

Firma Termalica proponuje systemowe rozwiązania przy budowie domów. Budowa w systemie Termalica gwarantuje jednorodność konstrukcji. Pojedyncze elementy tego systemu idealnie do siebie pasują. Wpływa to pozytywnie na termoizolacje poprzez eliminacje mostków termicznych. Termalica do swego systemu zapewnia bloczki oraz gotowe nadproża (lub kształtki U). Ponadto producent oferuje bloczki betonowe Termalica przeznaczone do stawiania fundamentów.

Bloczki Termalica charakteryzują się nietypowymi w Polskich warunkach wymiarami. Bloczki są wysokie na 249mm, a ich długość to 599mm. Jeśli chodzi o szerokość bloczków występują one w przedziale od 5 do 48 cm. Producent gazobetonu Termalica postawił na zoptymalizowanie wymiaru, dzięki czemu zużycie bloczków przedstawia się na niespotykanie niskim poziomie – tylko 6,67 sztuki na 1m2. Bloczki Termalica produkowane są w najnowocześniejszej technlogii TLMB gdzie maksymalne odchylenie na brzegach to mikroskopijne 1mm. Na ściankach pionowych bloczki profilowane są w systemie piór-wpust. Wszystko powyżej daje możliwość stworzenia równej, świetnie izolowanej ściany przy ekstremalnie skróconym czasie pracy.

 

Dystrybutor betonu komórkowego Protektor posiada w swojej ofercie wszystkie produkty z katalogu Termalica w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży:
+48 570 008 617
+48 570 008 455
info@protektor-polska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *