blog-bruk-bet-romalit

Bruk-Bet – kostka brukowa na lata

Bruk-Bet jest nie przez przypadek producentem najlepszej na naszym rynku kostki brukowej. Firma ta zawsze na pierwszym miejscu stawiała zadowolenie swoich klientów. Jako dystrybutor kostki brukowej firmy Bruk-Bet wiemy jak dużą wagę producent przykłada do ochrony nawierzchni swojej kostki brukowej, czy płyt tarasowych. Niemal każdy produkt wypuszczony z taśmy produkcyjnej pokryty jest warstwą ochronną. Najpopularniejszym systemem impregnacji kostki jest użycie systemu Hydrostop. Stosowanie tego systemu stanowi główny warunek produkcji wyrobów o wysokich cechach użytkowych. W trakcie procesu produkcji cała masa betonu podlega hydrofobizacji. Efektem tej innowacyjnej ochrony jest poprawa parametrów technicznych betonu oraz zmniejszenie nasiąkliwości. Ogranicza także efekt wykwitów wapiennych

Poza podstawowym systemie Hydrostop producent kostki brukowej Bruk-Bet proponuje Perlon. Ochrona powierzchni Perlon używana jest w najlepszych kostkach i płytach Bruk-Bet Prestige. Zastosowanie powłoki Perlon przy produkcji płyt tarasowych i kostki brukowej zdecydowanie przewyższa klasyczną impregnację używaną przy produkcji kostki brukowej. System Perlon stanowi innowacyjną nanotechnologiczną aplikację polegającą na powlekaniu powierzchni wyrobów środkami polimerowymi. Perlon charakteryzuje się tworzeniem specjalnego efektu kropel na powierzchni, tzw „perlenie wody”. Wszystko składa się na większą efektowność położonego produktu oraz zwiększa wartość wyrobu.

innowacyjny_system_ochrony_nawierzchni_perlon_fot-_bruk_bet

Główne zalety powierzchni Perlon to ekstremalne zmniejszenie wchłaniania zanieczyszczeń co stanowi optymalną ochronę przed zabrudzeniami. Usuwanie trudnych zanieczyszczeń takich jak np. guma do żucia nie będzie stanowiło już problemu. Co ważne czyszczenie tej powierzchni nie pozostawia śladów po zabrudzeniach. Dodatkowymi plusami są wysoka odporność na mróz oraz wysokie temperatury. Hamowane jest powstawanie różnego rodzajów mchów, grzybów i  glonów.

Dystrybutor kostki brukowej Protektor posiada w swojej ofercie wszystkie produkty z katalogu Bruk-Bet w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do kontaktu, nasz dział sprzedaży chętnie pomoże Państwu w wyborze: +48 570 008 455, +48 570 008 617, info@protektor-polska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.