blog-swisspor

Szwajcarska perfekcja w docieplaniu!

Do szerokiego grona partnerów dystrybutora materiałów budowlanych PROTEKTOR dołączył producent systemów dociepleń SWISSPOR. Jest to znany w całej Europie producent styropianów, wełny, papy oraz szeroko pojętej chemii budowlanej. Już od kilku lat SWISSPOR buduje markę na naszym rynku. Nawiązując współpracę z firmą SWISSPOR myślimy przede wszystkim o naszych klientach i komforcie życia w domach wzniesionych dzięki zakupom u dystrybutora materiałów budowlanych PROTEKTOR.

Firma SWISSPOR tworzy systemy, które mają za zadanie doskonale izolować przed zimnem oraz wodą. Nowoczesne budownictwo dąży do korzystnego bilansu energetycznego i funkcjonalności. Całość natomiast powinna być przyjazna środowisku. Producent systemów dociepleń SWISSPOR stara się dostosować swoje produkty by przetrwały próbę czasu. Producent skupia się na tym by mimo upływu lat budynki które zastosowały ich rozwiązania nadal uważane były za solidne i nowoczesne. Grupa SWISSPOR sama mówi że ich misją jest oszczędne gospodarowanie energią. Dzięki zastosowaniu ich nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie zredukować zużycie energii i koszty ogrzewania.

Historia firmy SWISSPOR sięga lat 70. Ubiegłego wieku. Wówczas bracia Bernard i Georges Alpstaeg założyli w  szwajcarskiej miejscowość Boswil firmę AG Swisspor. W niedługim czasie stali się czołowym producentem styropianu w swoim kraju. Na przestrzeni kolejnych lat producent dociepleń SWISSPOR powiększył asortyment swoich produktów oraz rozpoczął zagraniczną ekspansje. Początkowo SWISSPOR otworzył fabrykę produkcyjną we Francji, natomiast kilka lat później firma ta weszła na rynek niemiecki. Na przełomie wieków Grupa SWISSPOR postanowiła wejść na rynek wschodnioeuropejski tworząc zakłady w Rumunii oraz w Polsce. Na chwilę obecną SWISSPOR prowadzi produkcję w 19 krajowych i zagranicznych fabrykach. Cztery z tych zakładów znajdują się w Polsce. Fabryki SWISSPOR znajdują się w miejscowościach Chrzanów, Międzyrzecz, Pelplin oraz Janów Podlaski.

Dystrybutor materiałów budowlanych PROTEKTOR dołoży wszelkich starań by na każdym etapie budowy udzielić profesjonalnego wsparcia technicznego pod kątem doboru odpowiednich produktów.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży:
+48 570 008 617
+48 570 008 455
info@protektor-polska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.