Nasz pływak z kolejnym sukcesem!!!

Nasz pływak Kacper Szczepański z kolejnym sukcesem!!!

28 sierpnia 2016 roku odbyła się II edycja Grand Prix Polski w Pływaniu na Wodach Otwartych – Pogoria Open Water, czyli Otwarte Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej.

W szranki stanęło ponad 130 pływaków z wielu miast. Całość trasy, z różnych powodów, ukończyło 120 zawodników.

Po raz kolejny formą błysnął podopieczny Protektora, Kacper Szczepański.

Na dystansie 3000 m wykręcił świetny wynik 00:37:32. Do podium w kategorii OPEN zabrakło niespełna sekundy!

W klasyfikacji Mężczyzn w przedziale wiekowym 17-18 lat nie miał już sobie równych bijąc kolejnego sklasyfikowanego o przeszło 4 minuty! Znaczenia temu wyczynowi nadaje fakt, iż jest on zaliczany do cyklu Grand Prix Polski.

Kacprowi serdecznie gratulujemy i życzymy, aby za rok w czasie trwania III edycji stanął raz jeszcze na najwyższym stopniu podium, tym razem również w klasyfikacji Open.